top of page
jak_to_u_nas_vypada_skladnik.jpg

Skladník (jen ranní směna)

Třebíč / Stařeč

Hledáte pohodovou práci od pondělí do pátku s pravidelnou pracovní dobou? Je pro Vás důležitý rodinný přístup a fajn parta? Máme pro Vás řešení! Momentálně hledáme nového kolegu či kolegyni do skladu na pobočce v Třebíči - Starči.

Co budete dělat?

• Vydávat velkoplošný materiál a nábytkové kování ze skladu na základě výdejek
• Vychystávat zboží pro rozvoz k zákazníkům
• Zajišťovat příjem zboží z centrálního skladu včetně zaskladnění zboží na pozice
• Obsluhovat sklad s materiálem dle aktuální potřeby
• Pracovat s vysokozdvižným vozíkem při chystání zboží, nakládce a vykládce nákladních aut
• příležitostně obsluhovat pilu při přířezu desek

Co očekáváme?

• Předchozí praxi na pozici skladníka velkou výhodou, vše ale rádi naučíme
• Dobrý fyzický stav a manuální zručnost
• Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
• Velkou výhodou je zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku, průkaz ale případně zajistíme
• Zkušenost s plošným materiálem nebo nábytkovým kováním je určitě vítána, ale není podmínkou - pouze by Vám usnadnila základní zaškolení, vše se dá naučit

Co získáte?

• Práci na plný úvazek v jednosměnném režimu od pondělí do pátku - o víkendu nepracujeme, ale odpočíváme :)
• Jistota stálé práce a pravidelná mzda, zázemí stabilní společnosti, která má své zaměstnance ráda
• Fajn partu kolegů
• Stravenkový paušál, výraznou zaměstnaneckou slevu na zboží, bezplatnou právní poradnu, příspěvek na penzijní připojištění nebo Multisportkartu, 3 dny free day,..

Zaujala Vás naše nabídka? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis, rádi Vám k pozici sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Budeme se na Vás těšit!

bottom of page