top of page
IMG_0186-2.jpg

Řidič / skladník

Strakonice

Hledáte pohodovou práci od pondělí do pátku s pravidelnou pracovní dobou? Je pro Vás důležitý rodinný přístup a fajn parta? Máme pro Vás řešení! Momentálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici řidiče/ skladníka na pobočku ve Strakonicích.

Co budete dělat?

Vychystávat auto na rozvoz zboží k zákazníkům
•Rozvážet nachystané zboží k zákazníkům v regionu
•Pracovat s hotovostí a doklady
•Vydávat materiál ze skladu na základě výdejek
•Obsluhovat sklad s materiálem dle aktuální potřeby
•Pracovat příležitostně s vysokozdvižným vozíkem

Co očekáváme?

•Předchozí praxi na pozici řidiče
•Řidičský průkaz skupiny C, platný profesní průkaz a digitální kartu řidiče
•Nejméně vyučení – vyučení v oboru truhlář, stolař je výhodou, nikoliv podmínkou
•Dobrý fyzický stav a manuální zručnost
•Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
•Výhodou je průkaz VZV, zaškolení ale případně zajistíme
•Zkušenost s plošným materiálem nebo nábytkovým kováním je vítána, ale není podmínkou

Co získáte?

•Práci na plný úvazek v jednosměnném režimu od pondělí do pátku - každý den budete moci být doma
•O víkendu nepracujeme, ale odpočíváme :)
•Udržovaný vozový park (DAF)
•Pravidelné trasy v regionu Strakonicka
•Jistota stálé práce a pravidelná mzda, zázemí stabilní společnosti, která má své zaměstnance ráda
•Pracovní oblečení odpovídající potřebám řidiče/ skladníka
•Fajn partu kolegů
•Zaměstnaneckou slevu na zboží, stravenkový paušál, bezplatnou právní poradnu, zvýhodněný tarif u T-Mobile i pro rodinné příslušníky, 3 dny free day, příspěvek na penzijní připojištění nebo Multisportkartu

Zaujala Vás naše nabídka? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis, rádi Vám k pozici sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Budeme se na Vás těšit!

bottom of page