top of page
IMG_0284.jpg

Skladník

Strakonice

Hledáte pohodovou práci od pondělí do pátku s pravidelnou pracovní dobou? Je pro Vás důležitý rodinný přístup a fajn parta? Momentálně hledáme nového kolegu či kolegyni do skladu na pobočce ve Strakonicích, připojte se do našeho týmu!

Co budete dělat?

  • Vydávat velkoplošný materiál a nábytkové kování ze skladu na základě výdejek

  • Vychystávat zboží pro rozvoz k zákazníkům

  • Zajišťovat příjem zboží z centrálního skladu včetně zaskladnění zboží na pozice

  • Obsluhovat sklad s materiálem dle aktuální potřeby

  • Pracovat s vysokozdvižným vozíkem při chystání zboží, nakládce a vykládce nákladních auta

Co očekáváme?

  • Předchozí praxi na pozici skladníka velkou výhodou, vše ale rádi naučíme

  • Dobrý fyzický stav a manuální zručnost

  • Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu

  • Velkou výhodou je zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku, průkaz ale případně zajistíme

  • Zkušenost s plošným materiálem nebo nábytkovým kováním je určitě vítána, ale není podmínkou - pouze by Vám usnadnila základní zaškolení, vše se dá naučit

Co získáte?

  • Práci na plný úvazek v jednosměnném režimu od pondělí do pátku - o víkendu nepracujeme, ale odpočíváme :)

  • Jistotu stálé práce a pravidelná mzdy, zázemí stabilní společnosti, která má své zaměstnance ráda

  • Fajn partu kolegů

  • Výraznou zaměstnaneckou slevu na zboží, bezplatnou právní poradnu, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny free day,..

Zaujala Vás naše nabídka? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis, rádi Vám k pozici sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Budeme se na Vás těšit!

bottom of page