top of page
CT3A7016.jpg

Operátor výroby

Šlapanice

Součástí velkoobchodu Kili, s.r.o. je i truhlářská výroba, kam momentálně hledáme nového šikovného kolegu. Vaším úkolem bude pracovat na výrobě nábytkových dílců, obsluhovat dřevozpracující stroje a podílet se na montážích nábytkových celků. Nezaleží nám na tom, zda máte již praxi v oboru, protože jsme připraveni všechno vás naučit a zaškolit. Najdete u nás přátelský tým, příjemné prostředí zrekonstruovaných prostor výroby a pro šikovné uchazeče nabízíme navíc možnost rozšířit svou kvalifikaci a postupně se profesně rozvíjet.

Co budete dělat?

• Práce na nářezovém centru, na olepovacím stroji, zaučení na dalších strojích, např. CNC obrábění
• Práce ve stolařské dílně v rámci kompletace zakázek
• Výstupní kontrola nařezaných dílců z pohledu kvality
• Další manuální práce spojené s nářezovým centrem

Co očekáváme?

• Vyučení v oboru truhlář/ stolař je velkou výhodou, nikoliv podmínkou - všechny činnosti se lze naučit - stačí jen technická zručnost
• Dobrý fyzický stav, manuální zručnost a pečlivost
• Kladný vztah ke dřevu a výrobě nábytku
• Spolehlivost a zodpovědnost - zpracováváme zakázky, kde zaručujeme perfektní kvalitu
• Chuť se učit - není potřeba mít zkušenosti, vše Vás rádi naučíme
• Zkušenosti s VZV výhodou, zaškolení případně zajistíme - práce s VZV je pouze občas
• Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Co získáte?

• Práci na plný úvazek od pondělí do pátku ve dvousměnném režimu
• Zázemí silné a stabilní společnosti, která má své zaměstnance ráda
• Adekvátní mzdové ohodnocení dle šikovnosti a zkušeností
• Zaměstnaneckou slevu na zboží, bezplatnou právní poradnu, stravenkový paušál, jídelnu v místě pracoviště, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny free day, nápoje na pracovišti zdarma
• Práci v čistém prostředí a na moderních strojích
• Odpovídající pracovní oděvy
• Možnost kariérního růstu

Přijďte se k nám podívat a zjistit o pozici více. Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám k pozici sdělíme více informací a domluvíme se na osobním setkání.

Budeme se na Vás těšit!

bottom of page