top of page
CT3A1989-2.jpg

Obchodník po telefonu

Šlapanice

Náš tým obchodníků po telefonu jsou zapálení obchodníci a vždy hledají to nejlepší řešení a produkty pro naše zákazníky. Navzájem se podporují, protože i ten nejlepší obchodník musí mít za sebou skvělý team. Nyní hledáme do tohoto týmu nového parťáka. Pokud rád/a překonáváte hranice všedních možností a objevujete nová pole působnosti, baví Vás, když se obchody daří a zákazníci jsou spokojeni, pak jste to možná Vy, koho hledáme.

Koho hledáme?

  • Člověka, kterého obchod baví a dělá mu radost, který má nos na nové příležitosti, umí vycítit zákazníkovy potřeby a nabídnout řešení.

  • Nesmí Vám chybět obchodní drive a energie.

  • Zkušenosti z obchodu nejsou pro nás tolik zásadní jako chuť prodávat a být v tom dobrý. Tahle pozice je o výsledcích.

  • Rád/a telefonujete a baví Vás být často v kontaktu s novými lidmi, tato pozice není o cestování.

  • Protože prodáváme produkty pro truhláře, tak by bylo fajn, kdybyste se v tomto oboru orientoval/a, ale vše se dá naučit.

  • Umíte dotahovat věci do konce, protože nedotažený obchod = žádný obchod.

  • Neměl by pro Vás být problém pracovat s tabulkami v Excelu, počítat marži, zisk nebo slevu

  • Jste parťák do týmu, který nezkazí žádnou srandu.

K dispozici dostanete kontakty z naší současné databáze klientů, budete s nimi komunikovat po telefonu a řešit jejich obchodní potřeby. Denně budete v kontaktu s ca 15 zákazníky. Jednat přitom budete s různými typy lidí, hlavně s truhláři a majiteli truhlářských firem, takže nutností je příjemné vystupování a jistá úroveň komunikace (plynulá čeština i v písemném projevu). Zákazníky máme po celé ČR, ale cestovat nebudete, veškerý kontakt se zákazníkem bude probíhat po telefonu. Není to ale jen o telefonování – budete vyřizovat související administrativu, tj. cenové nabídky, maily a vyplňovat data do našeho CRM. Občas budete reprezentovat firmu na zákaznické firemní akci, kde budete mít možnost se svými zákazníky potkat osobně.

Jak fungujeme?

Ze začátku se Vám budeme hodně věnovat, ostatní kolegové tu budou vždy rádi pro Vás. Důležité je pro nás dobré jméno a kvalitní vztahy. Zákazníkovi chceme nejen nabízet naše produkty, ale být mu současně i pomocníkem a rádcem, takže se budete muset naučit spoustu nových zajímavých informací. Vždy je ale důležité vědět, kam se podívat anebo na koho se obrátit.

V týmu míváme pravidelné porady, nastavujeme si plán na určité období, řekneme si, jak výsledků dosáhneme, jaké aktivity jsou potřeba. Pak makáme, následně analyzujeme a vyhodnocujeme. Když se nedaří, ptáme se proč,

a zkoušíme to jinak. A tak rosteme.

 

Důležitou součástí Kili jsou naše firemní hodnoty, které jsou pro nás stejně důležité, jak odbornost a výsledky. Chceme, aby nás práce bavila, abychom chodili do práce s chutí a při tom řešili náročné výzvy.

Co Vám za to nabídneme

Čeká Vás 4-členný tým, kde vládne dobrá nálada a vzájemná podpora. Nabídneme Vám práci, kde nebudete mít prostor se nudit, a budeme Vás podporovat v neustálém rozvoji, účastníme se často různých vzdělávacích aktivit. Navíc Vám nabídneme zajímavou zaměstnaneckou slevu na produkty, které prodáváme, stravenkový paušál, dobrou kávu na pracovišti, firemní akce, telefon a notebook a pokud byste řešil/a nějaký zapeklitý problém, můžete využít naší právní poradny zdarma.

 

Fajn je určitě i občasná možnost pracovat z domova a sladit tak bez problémů rodinný a pracovní život v nenadálých situacích.

Dokážete si představit, že by nám to mohlo spolu fungovat? Pokud stále přikyvujete, pošlete nám své CV, rádi se s Vámi setkáme a probereme vše osobně!

bottom of page